Slime Smart Spair

slime_logo_PNGSlime Smart Spair to kompletny zestaw do naprawy przebitej opony. Nie ma potrzeby zdejmowania koła, wystarczy wpuścić uszczelniacz Slime, napompować koło i jechać. Dzięki technologii Fibro?Seal? preparat uszczelnia przebicia do 6mm w oponach bezdętkowych oraz do 3mm w dętkach. Oparty jest na najlepszym dostępnym łączniku przyjaznych środowisku włókien, substancji zatykających i polimerów, które krzepną i wiążą się. Kompaktowe wymiary (17x22x7cm) oraz mała waga (1,5kg) pozwalają na umieszczenie zestawu nawet pod fotelem.

Uszczelniacz jest nietoksyczny i przyjazny dla środowiska, bez wysiłku można wypłukać go wodą, nie jest szkodliwy w kontakcie ze skórą, skuteczny przez długi czas (raz zainstalowane uszczelniacze Slime pozostają cały czas ciekłe, tym samym trwale uszczelniają oponę lub dętkę aż do 2 lat!), odporny na niską i wysoką temperaturę (punkt wrzenia to 104.4°C a punkt zamarzania -34.4°C). Znajdująca się w zestawie butelka o pojemności 473ml wystarcza na efektywną naprawę koła samochodu osobowego o rozmiarze do 225/55R17.

Cena zestawu: 169 zł*

Instrukcja obsługi:

2007090510581384641_lrg1. Należy usunąć ewentualne przedmioty będące przyczyną przebicia opony.
2. Butelka uszczelniacza jest wyposażona w nakrętkę z kluczem do odkręcania rdzenia zaworu, odkręć nakrętkę zaworu i wykręć rdzeń.
3. Przymocuj wężyk z jednej strony do zaworu a z drugiej do butelki, wyciśnij uszczelniacz z butelki do wnętrza opony.
4. Wkręć z powrotem rdzeń zaworu
5. Napompuj nieco koło, jeśli powietrze zeszło z niego całkowicie
6. Po wlaniu preparatu należy obrócić kołem lub wolno przejechać wykonując pełny obrót w celu rozprowadzenia uszczelniacza w oponie, tak by znalazł on miejsce przebicia i uszczelnił je.
7. Napompuj oponę do odpowiedniego ciśnienia

Zestaw zawiera:

slime1– uszczelniacz opon 473 ml.
– kompresor z manometrem 12V/300 PSI
– wężyk ciśnieniowy z końcówką zaciskową
– przewód zasilający 3m z wtyczką do zapalniczki samochodowej, która wyposażona jest w bezpiecznik 15A
– nakrętkę z opatentowanym kluczem do odkręcania rdzenia zaworu
– wężyk do aplikacji uszczelniacza
– końcówki (redukcje) do pompowania piłek, zabawek plażowych, materacy, itp.
– zapasowy rdzeń zaworu
– nakrętkę na butelkę umożliwiającą nałożenie wężyka
– kompletną instrukcję obsługi i zastosowania w języku polskim

Podczas jazdy z użyciem środka uszczelniającego zaleca się zachowanie maksymalnej prędkości do 100km/h ponieważ przy większej prędkości może on powodować wibracje w kołach.

*Zestaw do nabycie w siedzibie naszej firmy

                              

Zgodnie z (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) „Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu do celów zarobkowych bez zezwolenia autora jest Z A B R O N I O N E i stanowi naruszenie praw autorskich.” Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów (zdjęć, kodu HTML, opisów itp.) znajdujących się na tej stronie bez zgody naszej firmy jest zabronione!