Nasz serwis samochodowych instalacji gazowych lpg zajmuje się także naprawami mechanicznymi. Świadczymy usługi mechaniczne aut osobowych i dostawczych, między innymi:
– naprawy silników
– naprawy manualnych skrzyń biegów
– naprawy zawieszenia
– naprawy układów hamulcowych
– naprawy układów kierowniczych
– naprawy układów wydechowych
– wymiana rozrządu
– wymiana sprzęgła
– wymiana uszczelki pod głowicą
– naprawa i regeneracja wtrysków
– regeneracja i wymiana turbin
– wymiana płynów i olejów
– komputerowa diagnostyka silnika, sterowników ABS, AIR BAG, immobilizer, klimatronik i innych.

Oferujemy współpracę w zakresie kompleksowej obsługi floty pod względem przeglądów okresowych, napraw mechanicznych, instalacji gazowych LPG, wodorowych HHO i innych.

wymiana czujnika temperatury

Wykonujemy przeglądy eksploatacyjne, bieżące, okresowe, przed podróżą, przed zakupem i sprzedażą auta. W kwestii mechaniki samochodowej jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Wykonujemy usługi spawalnicze.


remont silnika Ford Mondeo

Mamy doświadczenie w handlu samochodami, dysponujemy miernikiem grubości lakieru, wykonujemy przeglądy przed zakupem oceniając rzeczywisty stanu auta, niezależnie od jego przebiegu licznikowego i wszelkich „operacji” dokonanych przez sprzedającego.


wymiana pompy paliwa

                              

Zgodnie z (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) „Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu do celów zarobkowych bez zezwolenia autora jest Z A B R O N I O N E i stanowi naruszenie praw autorskich.” Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów (zdjęć, kodu HTML, opisów itp.) znajdujących się na tej stronie bez zgody naszej firmy jest zabronione!