Spłacaj koszt instalacji gazowej

środkami zaoszczędzonymi podczas tankowania !

 

Czy wiesz, że po zamontowaniu instalacji gazowej miesięczny koszt paliwa może zmniejszyć się o połowę ? Załóżmy, że wydajesz 600 zł na benzynę w ciągu miesiąca. Pokonując ten sam dystans, mógłbyś płacić połowę tej kwoty – brzmi ciekawie  ?

Jest to możliwe, dzięki korzystaniu z najpopularniejszego alternatywnego paliwa jakim jest autogaz. Z nami nie musisz inwestować oszczędności, ani odkładać na montaż. Oszczędzać możesz zacząć choćby już jutro !

Skorzystaj z planu ratalnego dostosowanego do miesięcznego wydatku na paliwo. Instalacja gazowa może sama na siebie zarobić. Możesz skorzystać z naszego kalkulatora oszczędności, by policzyć ile będziesz miesięcznie oszczędzać podczas jazdy na gazie. Kwotę tą przeznaczyć możesz w całości na spłatę instalacji gazowej – wtedy szybciej spłacisz pożyczkę. Możesz też rozłożyć płatność na więcej rat, ale za to mniejszych. Dzięki temu trochę oszczędności zostanie też dla Ciebie 🙂

Poniżej prezentujemy przykładową symulację dla instalacji
Eco Tech przeznaczonej do auta z silnikiem 4 cyl. o mocy do 150 KM:

8 rat – 297 zł

12 rat – 205,33 zł

15 rat – 168,66 zł

24 raty – 113,66 zł

 

Oprocentowanie zakupu ratalnego wynosi jedynie 1% miesięcznie, im mniej rat, tym mniej do spłaty. Powyższe plany ratalne są jedynie przykładowe. Pamiętaj, że możesz rozłożyć spłatę na dowolną ilość rat, np. 5, 7, 17 lub nawet 60. Więcej informacji na temat banków, czy całej procedury znajdziesz tutaj.

                              

Zgodnie z (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) „Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu do celów zarobkowych bez zezwolenia autora jest Z A B R O N I O N E i stanowi naruszenie praw autorskich.” Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów (zdjęć, kodu HTML, opisów itp.) znajdujących się na tej stronie bez zgody naszej firmy jest zabronione!