Kalkulator LPG | Technika | Duplikaty

prins warszawaFirma Prins Autogassystemen B.V. od przeszło 25 lat wprowadza na rynek alternatywne systemy paliwowe. Prins znany i ceniony jest przede wszystkim za jakość i innowacyjne rozwiązania. Oferta instalacji Prins obejmuje dobrze już znane instalacje do silników benzynowych o pośrednim wtrysku benzyny tzw. instalacje sekwencyjne (instalacje VSI). Kolejne produkty firmy Prins to instalacje przeznaczone do wtrysku bezpośredniego, czyli do silników takich jak GDI, TSI, TFSI, FSI, TBI, THP, TCE oraz DISI. Instalacje te działają w oparciu o technologię wtrysku gazu w fazie lotnej, czyli takiej jak w dotychczasowych sekwencjach lub też w fazie ciekłej. Instalacje dawkujące gaz w fazie lotnej to instalacje VSI 2.0 DI oraz VSI DI. Gaz dawkowany jest poprzez wtryskiwacze gazowe firmy Keihin, a do ochłodzenia wtryskiwaczy benzynowych stosowana jest niewielka dawka benzyny. Instalacja Direct LiquiMax-2.0 pracuje w oparciu o wtrysk w fazie ciekłej, rozruch silnika następuje na gazie, a benzyna traktowana jest jako odrębne paliwo. Lista samochodów z wtryskiem bezpośrednim, dla których dostępne są instalacje Prins znajduje się TUTAJ.

VSI-1-Logo-3D_transparenter-Schatten-300x12722VSI

Jest to instalacja IV generacji, czyli tzw. instalacja sekwencyjna. Jest to produkt stworzony wspólnie z japońską firmą Keihin Corporation (producent wtryskiwaczy m. in. dla Hondy). Reszta podzespołów tj. sterownik, reduktor, moduł filtrujący to autorskie produkty firmy Prins. Instalacje przeznaczone są zarówno do silników 4, 6 jak i 8 cylindrowych.

VSI-2.0-DI-3D-kleur-300x116 kopiaVSI 2.0 DI oraz VSI DI

Instalacja stworzona z myślą o użytkownikach aut z silnikami o bezpośrednim wtrysku benzyny. Instalacja gazowa VSI 2.0 DI oraz VSI DI działa w technologii wtrysku w fazie lotnej, co oznacza, że wykorzystuje też w swoim działaniu benzynę w celu rozruchu silnika oraz niewielką ilość w trakcie pracy silnika dla schłodzenia wtryskiwaczy benzynowych. Dotrysk w tego typu technologii jest niezbędny ze względu na wyeliminowanie możliwości zapieczenia wtryskiwaczy benzynowych.

DLM-2.0-1000px-300x146Direct LiquiMax-2.0

Instalacja przeznaczona do silników z wtryskiem bezpośrednim, która działa w oparciu o technologię wtrysku w fazie ciekłej. Direct LiquiMax-2.0 spełnia bez problemu wymagania normy EURO5 (jak i również EURO 6) o dopuszczalnej wartości emisji. Prins opracował system Direct LiquidMax-2.0 w taki sposób, by nie straciły przez to ani komfort jazdy ani moc pojazdu, jak również by można było uruchomić auto od razu z paliwie LPG.

                              

Zgodnie z (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) „Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu do celów zarobkowych bez zezwolenia autora jest Z A B R O N I O N E i stanowi naruszenie praw autorskich.” Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów (zdjęć, kodu HTML, opisów itp.) znajdujących się na tej stronie bez zgody naszej firmy jest zabronione!