Naszym Klientom oferujemy montaż bezobsługowego immobilisera renomowanej marki. Zabezpieczenia fabryczne są złodziejom dobrze znane, dlatego montaż dodatkowych zabezpieczeń jest niejednokrotnie lepszym rozwiązaniem niż fabryczne.

Jak działa bezobsługowy immobiliser ?

circle_immobiliserImmobiliser bezobsługowy to blokada z dwukierunkową komunikacją pomiędzy centralką a identyfikatorem. Identyfikator wysyła unikatowy kod do centralki co kilka sekund. Jeśli łączność ta zostanie zatracona silnik gaśnie i dalsza jazda nie jest już możliwa. Centralka immobilisera znajduje swoje miejsce w przemyślanym i trudno dostępnym miejscu wewnątrz auta lub w komorze silnika. Zaś identyfikator to mały breloczek, który kierowca musi tylko mieć przy sobie.

id kopiaImmobiliser nie wymaga pamiętania żadnych kodów czy używania przycisków usuwających blokadę zapłonu. O braku sygnału z identyfikatora czy o jego wykryciu informuje centralka poprzez specjalną diodę LED lub/i komunikat dźwiękowy. Minimalny, wręcz zerowy pobór prądu przez centralkę w czasie czuwania umożliwia zastosowanie również w jednośladach. Immobiliser posiada homologację z aprobatą E13.

Co zyskujesz wybierając bezobsługowy immobiliser ?

etui– inteligentne i skuteczne zabezpieczenie, bez wprowadzania kodów, bez zbędnych urządzeń i czynności

– profesjonalny montaż z użyciem najwyższej jakości akcesoriów montażowych

– dwa identyfikatory z bateriami

– skórzane etui na jeden identyfikator

– sygnalizacja funkcjonowania immobilisera dostosowana do twoich preferencji

Dla Klientów montujących w naszym serwisie instalację gazową przygotowaliśmy specjalną cenę promocyjną na immobiliser – 300 zł już z montażem. Cena regularna za urządzenie wraz z montażem wynosi 350 zł.

                              

Zgodnie z (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) „Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu do celów zarobkowych bez zezwolenia autora jest Z A B R O N I O N E i stanowi naruszenie praw autorskich.” Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów (zdjęć, kodu HTML, opisów itp.) znajdujących się na tej stronie bez zgody naszej firmy jest zabronione!