Nasz serwis instalacji gazowych lpg zajmuje się także montażem mikserów gazowych typu BLOS. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych montażów i zastosowań BLOS-a.

Ford Mustang 2004r pojemność 3.9L, limitowana wersja wyprodukowana na 40-lecie istnienia firmy w ilości zaledwie 40 szt. na cały świat, z racji umieszczenia wtryskiwaczy benzyny w głowicy, montaż sekwencyjnej instalacji gazowej LPG nie był możliwy dlatego też najlepszym rozwiązaniem była instalacja gazowa z Blosem


Honda Prelude

Mercedes – mechaniczny wtrysk, zdjęcie dość archiwalne, ale ciekawe. Zdemontowana oryginalna obudowa filtra powietrza a na jej miejscu obudowa monowtrysku z VW Golfa, po to by można było zamocować Blos jak również po to, aby zredukować miejsce gromadzenia się gazu.

Ford Mondeo 1.6

                              

Zgodnie z (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) „Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu do celów zarobkowych bez zezwolenia autora jest Z A B R O N I O N E i stanowi naruszenie praw autorskich.” Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów (zdjęć, kodu HTML, opisów itp.) znajdujących się na tej stronie bez zgody naszej firmy jest zabronione!