EUCO

Europejskie Centrum Odszkodowań SA (EuCO) to jedna z największych w Polsce firm pomagających osobom poszkodowanym i ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne odszkodowania i świadczenia. Misją firmy jest niesienie pomocy prawnej i finansowej osobom, które ucierpiały w wyniku wypadków. EuCO misję tę realizuje poprzez uzyskiwanie jak największych odszkodowań zdrowotnych od firm ubezpieczeniowych w kraju i zagranicą. Firma Eco Tech nawiązała współpracę z firmą EuCO, aby poza pomocą w zlikwidowaniu szkód powstałych w pojeździe, móc uzyskać realną wartość odszkodowania oraz świadczenia zdrowotne przysługujące poszkodowanym w wypadku.

Jak możemy Ci pomóc?

– jeśli uległeś wypadkowi komunikacyjnemu, pomożemy uzyskać bezprawnie odebraną część odszkodowania za auto

– odkupujemy szkody z OC sprawcy – dopłacamy pieniądze do otrzymanego z OC sprawcy odszkodowania za szkody rzeczowe

– pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie z tytułu utraty zdrowia bądź odebraną część odszkodowania – nie tylko w wypadkach komunikacyjnych

– zapewniamy fachową, bezpłatną pomoc prawną

– uzyskujemy bezpłatną rehabilitację – osobie poszkodowanej w wypadku i nie będącej jego sprawcą przysługuje prawo do skorzystania z bezpłatnej rehabilitacji

Nie musisz wykazywać się znajomością prawa, by ocenić czy nie odebrano Ci znaczącej części świadczeń z odszkodowania. EuCO zrobi to bezpłatnie, a do Ciebie będzie należeć wyłącznie decyzja czy chcesz otrzymać pieniądze, które Ci się należą.

                              

Zgodnie z (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) „Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu do celów zarobkowych bez zezwolenia autora jest Z A B R O N I O N E i stanowi naruszenie praw autorskich.” Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów (zdjęć, kodu HTML, opisów itp.) znajdujących się na tej stronie bez zgody naszej firmy jest zabronione!