Duplikaty

Jako serwis instalacji gazowych zajmujemy się także uzyskiwaniem duplikatów zaświadczeń homologacji na zbiorniki lpg. Dokument potwierdzający wykonanie i badanie samochodowego zbiornika LPG niezbędny jest do przeprowadzenia okresowego badania technicznego na stacji kontroli pojazdów, bez niego żadna stacja nie przeprowadzi badania z wynikiem pozytywnym. Aby uzyskać duplikat tego dokumentu potrzebne są następujące dane:

– nazwa producenta zbiornika

– nr fabryczny

– rok budowy

– pojemność

– nr homologacji

– dla zbiornika walcowego jego wysokość, dla toroidalnego (w miejscu koła zapasowego) wysokość i średnica

Czas oczekiwania na duplikat poświadczenia ok 14 dni. Duplikat można uzyskać przesyłając do nas powyższe dane droga mailową lub przyjechać osobiście autem, w którym zamontowany jest zbiornik abyśmy mogli spisać wszystkie potrzebne dane. Koszt uzyskania duplikatu 150zł brutto. W tytule przelewu proszę wpisać nr fabryczny zbiornika i nazwę producenta. Proszę także nie zapomnieć w mailu umieścić swoich danych adresowych abyśmy mogli wysłać dokument.

Dane do przelewu:

Eco Tech, ul. Regulska 66, 02-495 Warszawa, nr konta 02 1140 2004 0000 3802 4812 4965

tabliczka znamionowa z opisem3

                              

Zgodnie z (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) „Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu do celów zarobkowych bez zezwolenia autora jest Z A B R O N I O N E i stanowi naruszenie praw autorskich.” Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów (zdjęć, kodu HTML, opisów itp.) znajdujących się na tej stronie bez zgody naszej firmy jest zabronione!