Kalkulator LPG | Technika | Duplikaty

 

BLOS jest rezultatem kilkuletnich badań, najprościej mówiąc jest to gazowy gaźnik lub mikser o zmiennej średnicy, uzależnionej od zapotrzebowania silnika. BLOS może być równoważny mikserowi o średnicy nawet poniżej 10mm na wolnych obrotach jak i mikserowi o średnicy przekraczającej 45mm przy dużym obciążeniu gdy przelot powietrza jest całkowicie otwarty, wytwarza on praktycznie stałe podciśnienie w każdych warunkach pracy w przeciwieństwie do tradycyjnych mikserów które przy dużych prędkościach tworzą bardzo duże podciśnienie powodując tym problemy z wypełnieniem komory spalania. Urządzenie to na wolnych obrotach wytwarza podciśnienie kilkadziesiąt razy większe niż zwykły mikser, co powoduje bardzo precyzyjne dawkowanie gazu.

 

 

Pozwala on na oszczędności w zużyciu paliwa jak i lepsze osiągi. Tradycyjne miksery o małych bądź dużych średnicach są przyczyną radykalnego zmniejszenia maksymalnych osiągów silnika w przypadku mikserów o małych średnicach i „dziur” w przyspieszaniu oraz strzałów w dolot powietrza w przypadku mikserów o dużych średnicach, co jest wynikiem niestabilnego składu mieszanki LPG.

 

 

 

 

 

BLOS został zaprojektowany głównie z myślą o silnikach wtryskowych ale dzięki niewielkiemu podciśnieniu potrzebnemu do otwarcia przepustnicy może być stosowany również do silników gaźnikowych. Po dotychczasowych montażach tego urządzenia nie było jeszcze przypadku żeby BLOS zawiódł, ZAWSZE okazywał się lekarstwem na wszelkie dolegliwości i odczuwalna była znaczna poprawa pracy silnika na LPG jak i w niektórych przypadkach na benzynie.

                              

Zgodnie z (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) „Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu do celów zarobkowych bez zezwolenia autora jest Z A B R O N I O N E i stanowi naruszenie praw autorskich.” Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów (zdjęć, kodu HTML, opisów itp.) znajdujących się na tej stronie bez zgody naszej firmy jest zabronione!